Stěhování (31, 32, 33 a 34 týden)

Dneska si povíme něco málo o tom, co jsem dělala v dubnu.

2.4. jsem po škole šla vrátit knihu do knihovny. Pří vracení knih se mě knihovník zeptal, odkud jsem, protože jsem řekla, že jsem výměnný student, když jsem řekla, že jsem z Česka, tak řekl, že se do ČR chystá. Věc, která mě na tom, ale nejvíc překvapila, je to, že uměl základy češtiny a z Česka znal víc než jen Prahu. Odpoledne mi pak přišla zpráva o tom, že se budu o víkendu stěhovat.

6.4. jsem se hodně překonala. Na sboru jsme měli projekt, každý z nás si musel vybrat písničku a tu před asi 50 lidmi zazpívat. Já jsem chtěla nějakou českou písničku, která není složitá na zpívání a tak jsem si vybrala Cestu. Před písničkou jsem zapomněla říct, že budu zpívat českou písničku, takže na mě všichni koukali, jako kdybych zpívala čínsky😂. Všichni to chválili, ale já osobně si myslím, že bude lepší na to rychle zapomenout.

7.4. jsem ráno vstávala asi v 5 a dokončovala balení. Byla jsem dost překvapená, že jsem měla problém to dát do kufrů. Přestěhovala jsem se k Pat a Tedovi, kteří jsou oba rotariáni, navíc Pat byla první půlku mé výměny má councelorka. S Pat a Tedem máme takový náš „vtip“, říkáme, že nejsou moji host rodiče, ale host prarodiče, protože jsou ve věku mých prarodičů. Bydlím na úplném okraji města v domě, kde jsou 2 kočky, jeden pes a do školy teď jezdím 20 minut autem. Pat a Ted mají dvě dospělé dcery Melissu a Maureen, které mají od sebe stejný věkový rozdíl jako já a moje ségra, 10 let. Melissa má dvě dcery Kate (5 let) a Pearl (2 roky). Maureen má dva naprosto roztomilé psi husky, Dextra a Axela.

received_595942154090990.jpeg

DSC02119
Duha během mého prvního týdne

13.4. jsem měla poslední meeting na rotary před svými narozeninami, a tak mi připravili překvapení, dort. V to chvíli jsem tak nějak netušila, že za tím překvapením jsou moji rodiče, kteří to před e-mail domluvili. Také jsme na sboru ukončili známkování, protože jsou potřeba výsledky na rozřazení do sborů na příští školní rok, což se mě netýká.

IMG-ab6463c6513d6a5cc5aa78d3df1f5a75-V.jpg

14.4. jsem oslavila 17. narozeniny. Dárky od rodiny jsem dostala a některé i snědla už před narozeninami, protože balíčky přišli v březnu. Pat a Ted mě vzali na večeři do německé restaurace, takže jsem měla řízek, co víc si přát ke štěstí😂.

21.4. mě Russ po tom, co o tom asi 2 měsíce mluvil vzal do Oregon Garden, bylo to tam moc pěkné všechny ty kytky a stromy.

 

24.4. jsme hned po tom, co mi skončila škola jeli do Portlandu na oslavu 2 narozenin Pearl. Bylo to moc super, protože to pro mě po dlouhé době bylo setkání s dětmi, které mám ráda.

28.4. jsem podruhé pomáhala našemu Rotary clubu a to s uklízením ulice. Jako fakt mě nikdy nenapadlo kolik toho na pár metrech člověk najde a jaká musí být někteří lidé 🐷.

FB_IMG_1528863024799.jpg

V dubnu jsem trávila také dost času plánováním posledních 3 týdnů mého roku v USA, které budou hodně speciální. Brzy uvidíte, o co jde.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s