Díkuvzdání a Seattle (13. týden)

sobota 18.11.

Sobota byl takový odpočinkový den, skoro nic jsem nedělala.

neděle 19.11.

V neděli jsme vyjeli výlet. Do Seattlu jsme přijeli okolo 13h. Nejprve jsme jeli na plavbu na lodi, pak do akvária a pak na večeři. Po večeři jsme se už jen dlouho snažili zaparkovat a ubytovali se na hotelu.

pondělí 20.11.

Náš druhý den v Seattlu jsme začali snídaní v hotelu. Po snídani jsme se  vydali nejprve do Chihuly Garden and Glass pak jsme vyjeli na Space Needle, která mě trochu zklamala, protože je teď celá v rekonstrukci. Poslední, co jsme navštívili, bylo Museum of Pop Culture. Na oběd jsme šli do pizzerie, v které si řeknete, co vše na pizzu chcete a oni vám udělali takovou malou. Do Salemu jsme se vrátili okolo 9 večer.

úterý 21.11.

Vstávali jsme později a pak připravovali jídla a věci na Díkuvzdání – nejprve jeli nakoupit potřebné věci a pak vařili.

středa 22.11.

Ve středu jsme se vydali do hor, kde bydlí mé host mamky teta, které je okolo 84 let. Bydlí na samotě bez signálu. Bylo mi jí docela líto. Přespali jsme tam.

čtvrtek 23.11.

Vstávali jsme v 6, kvůli tomu, že krocan se vaří strašně dlouho a dělali jsme ještě další přípravy. Okolo třetí jsme si udělali Thanksgiving dinner a jedli. Hooodně jedli. Pak jsme to všechno uklidili a vydali se zpět do Salemu.

pátek 24.11.

Pátek byl zase dospávací den, protože jsme ve čtvrtek přijeli pozdě no a taky jsme byli už po týdnu totálně mrtví. Ostatní Američané zatím šíleli v přeplněných supermarketech a to jsem jim opravdu nezáviděla.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s