Proč jsem nebyla ve středu ve škole? (12. TÝDEN)

Na začátek bych se chtěla strašně omluvit za to, že tento článek bude hodně nepřesný, ale píšu ho až teď, 14 dní po, takže si moc už nepamatuji.

sobota 11.11.

V sobotu bylo mé host sestře 18, moc se to v Americe neslaví. Také jsem skypovala s rodiči a s rodinou na oslavu mého dědy narozenin.

neděle 12.11.

Neděli jsem trávila Katrin a její rodinou. Nejdříve jsme byli nakoupit suroviny a pak vařili večeři a povídali si. Bylo to moc milé.

pondělí 13.11.

Během angličtiny byl ve škole zase další poplach. No nevím, jestli je správně, že už třetí poplach za tu dobu co jsem tu. Museli jsme se bez bund postavit do řad a čekat až nás zase pustí do školy.

úterý 14.11.

V úterý dorazil mé rodině balíček, který jsme jim s host mamkou poslali. Moje ségra z něho měla velikou radost a já taky, protože ona měla radost.

středa 15.11.

Ráno jsem se normálně vzbudila a šla snídat, ale host mamka mě zastavila, že do školy nejdu, protože…no upřímně v tu chvíli jsem z jejího vysvětlování moc nepochopila, ale teď už chápu 😀 V noci nějací lidé posprejovali asi 20 domů s textem Střelba, dnes na McKay (moje škola). Na nějakém domě se údajně psalo i o tom kolik lidí chtějí zabít. Věc, která mě upřímně překvapila, bylo to, že policie nejprve přetřela ty posprejované domy. Já bych totiž tak trochu čekala, že půjdou do té školy. Takže jsme s host ségrou zůstali doma a koukali na filmy.

Do teď se neví, jestli to udělal nějaký člověk, který by to mohl reálně udělat anebo jestli to byl jenom vtípek nějakých studentů.

https://i2.wp.com/photos.mycapture.com/STJR/REMOTES/20980501E.jpg

čtvrtek 16.11.

Ve čtvrtek byli všichni plně v klidu jako by se nic nestalo. Jediný kdo nebyl v klidu byli všichni rodiče. Kteří byli naštvaní, protože čekali, že škola aspoň zvýší počet ochranky.

pátek 17.11.

V Česku byli všichni doma a já byla normálně ve škole. Hrozně mě bavila chemie, stavěli jsme z kuliček různé sloučeniny. Na Rotary se mě nějaký pan pokoušel představit a řekl mé jméno jako Kléra Kadova, no jo já už jsem zvykla. Na Rotary jsem také říkala, proč je 17 listopad pro nás tak důležitý, ale myslím, že stejně nechápou.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s