Halloween (10. TÝDEN)

čtvrtek 26.11.

Den po návratu z Bus tripu, asi si dovedete představit, jak jsem byla unavená :-D. Navíc jsme večer měli první koncert sboru, který jsem zvládla i přes to, že jsem kvůli bus tripu nebyla na 3 zkouškách. Na koncert se na mě kromě host mamky přišli podívat Russ a Pat z Rotary klubu. Po koncertě jsme zjistili, že Russ celou dobu fotil a natáčel jinou dívku a myslel si, že to jsem já.

pátek 27.11.

Poprvé se mnou na schůzce byla má host mamka, protože ji zajímalo, jak vypadají schůzky s Rotary. Všichni mi chválili moji angličtinu, což mi dělá strašnou radost.

sobota 28.11.

V sobotu jsem byla na výletě s Russem z Rotary a jeho kamarády. Vyjeli jsme brzy ráno a vrátili jsme se pozdě večer. Byla zima.

neděle 29.11.

V neděli jsme si s host ségrou a host mamkou udělali výlet na dýňovou farmu. To pro mě bylo hodně zajímavé, protože takové věci v ČR nenajdete. Večer mi napsal Russ z klubu, že budu mít v pátek prezentaci. Původně jsem jí měla mít až v březnu, takže mě to trochu naštvalo.

 

pondělí 30.11.

Ve škole chybělo hodně učitelů, takže jsme skoro nic nedělali. Věc, která mně připadala nejvtipnější, bylo to, že některé třídy už mají vánoční výzdobu.

úterý 31.11.

Halloween! Byla jsem na něj dost zvědavá. Už měsíc dopředu začali někteří lidé zdobit domy. A my? Dýni jsme vyzdobili až v den Halloweenu. Ve škole mělo pár studentů kostým, ale čekala jsem, že jich bude víc. Kostým také měla naše chemikářka (periodická tabulka), fyzikářka (jednorožec) a učitel focení si oholil vousy, takže ho nikdo nepoznal. Děti v různých kostýmech začaly chodit okolo 7 hodiny večer a my jim dali sladkosti.

 

 

středa 1.11.

Ve středu jsem byla pozvaná na večeři k Erikovi z Rotary a bylo to naprosto super, protože byl v Praze a tak jsme si měli o čem popovídat. Mají krásný dům a jídlo bylo také moc dobré.

čtvrtek 2.11.

Ve čtvrtek jsem šla spát pozdě, protože jsem ještě dodělávala prezentaci na Rotary.

pátek 3.11.

Pátek. Myslím, že vám musí být jasný, jak moc jsem byla před prezentací nervózní, ale samotnou mě překvapilo, jak jsem se pak rozpovídala. Na všech bylo vidět, že je to zajímá a hodně lidí mně říkalo, že je překvapilo, jak je Česko hezké.

Reklamy

1 komentář: „Halloween (10. TÝDEN)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s