I JÁ MUSÍM? (7. TÝDEN)

podělí 2.10.

Nemusela jsem jako klasicky každé pondělí do školy pěšky, protože jsem jela s host ségrou a její kamarádkou. Ráno nás také překvapila informace o střelbě na koncertě v LW, která se stala v noci z neděle na pondělí. Hodně učitelů chybělo ve škole, takže jsme moc na hodinách nedělali. Na Focení jsme pracovali s Photoshopem a jako jediná to s ním dost obstojně umím. Najednou se mi mé zkušenosti ze 4 let chození na ZuŠ vyplatí.

úterý 3.10.

Ještě pořád chybělo hodně učitelů, ale už míň. Na biologii jsme si dělali zápisek z notebooku z videa a to mě docela bavilo.

středa 4.10.

Na chemii jsme se začali učit názvy prvků a v pondělí z nich budeme psát písemku. Na dějepise učitelka začala hodinu tím, že má chřipku, tomu se říká dobrý začátek.

čtvrtek 5.10.

Ve čtvrtek jsem se dozvěděla, že budu příští týden psát jako všichni lidé v mém ročníku PSAT. PSAT testy jsou něco jako přijímačky, jsou tři kategorie WRITING, READING a Matematika. Upřímně nejsem z toho dvakrát šťastná, raději bych se normálně učila.

pátek 6.10.

Na chemii jsme zkoušeli, jak změní barvu ohně různé prvky. Místo matematiky jsem zase byla na rotary schůzce. Na Sboru se pomalu připravujeme na koncert, který bude 26.10.

 

Tak nějak jsem si uvědomila, že vlastně jediné fotky, které mám, jsou z hodin Focení, ale slibuju, že se začnu zlepšovat.

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s