ŠKOLA A ŠKOLA (4. TÝDEN)

Na začátek bych chtěla říct, že píšu jen o některých hodinách. Píšu jen o těch kde se dělo něco zajímavého.

sobota 9.9.

V sobotu jsem dělala úkol z matematiky a začala dělat úkol z chemie. Na úkolech je pro mě nejhorší to, že odborné pojmy musím překládat do ČJ a to zabere hodně času. Večer jsme jeli s host mamkou pro pizzu.

neděle 10.9.

Vstávala jsem poměrně později až cca v 8 a šla se projít. Připadá mi smutné, jak málo lidé chodí pěšky. Třeba obchod s potravinami je cca 30 min od mého domu. Odpoledne jsem dodělala chemii a úkol z historie.

IMG_20170910_121539
Tohle hustý auto jsme potkala během procházky

pondělí 11.9.

V pondělí byl A/B day to znamená, že jsem měla všech 8 hodin. Na Matice jsme počítali příklady, vždy 1 ten se zkontroloval a pak další, mezi příklady jsem se hrozně nudila.

úterý 12.9.

Úterý je A day bez CCR (Chemie, Fotografování, Biologie, Fyzika) Na Focení jsme se učili o správné kompozici fotografie, na Chemii a Fyzice dělali laborku a na Biologii přípravu na laborku.

21764321_504126639939209_1816053806_o
Mé učebnice každá cca 1000 stran

středa 13.9.

Od středy mám trochu přeházený rozvrh. Ve středu je B day bez CCR (Ch, M, D a Sbor) Na chemii jsme dělali laborku a pokusy, dost mě překvapilo, že můžou ve škole dělat pokusy s veelkým ohněm.

čtvrtek 14.9.

A day s CCR ( to je něco jako příprava a volba studia na vysoké) Aj, Focení, Bi, Fy.  Na angličtině jsme brali tony řeči. Na Biologii jsme měli laborku s žížalou.

pátek 15.9.

B day s CCR (Ch, D, M, Sbor) Na  chemii a na dějepise jsme se připravovali na písemky, které nejspíš budeme psát v pondělí, na Matematice každý pátek chybím kvůli rotary schůze. Vždy po schůzce se vracím zpět na sbor. Odpoledne jsem uklízela v pokoji a psala blog.

 

A co dělám běžně po škole?

Po škole na mě a host ségru čeká host mamka. Domů přijíždíme běžně okolo 3:30 PM. Na cca půl hodiny si odpočinu a jdu dělat úkoly do školy. Pak zapnu notebook a přečtu se zprávy o světě a novinky na blogách ostatních výměnných studentů. Okolo 8 společně večeříme a pak si většinou povídáme. Pak se jdu připravit do školy a vykoupat… a najednou je 10 večer. A jdu spát.

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s