Škola začíná (3. TÝDEN)

Nemůžu tomu uvěřit, ale třetí týden je za mnou.

pátek 1.9.

(o většině pátku jsem mluvila v minulém příspěvku)

Odpoledne mi host ségra řekla, že jestli chci, můžu jít s ní a jejími kamarády na školní zápas ve fotbale (samozřejmě americkém). Fotbal byl super, jen jsem vůbec nechápala pravidla. Domů jsme pak přijeli až hodně pozdě.

 

 

sobota 2.9.

Sobota měla být běžný den odpočinku, protože host mamka byla v práci. Rozhodla jsem se, že budu péct českou buchtu s ovocem a povedla se mi. Všem moc chutnala, až mě to překvapilo.

 

neděle 3.9.

V neděli jsem nedělala nic zajímavého.

pondělí 4.9.

V pondělí byl v ČR první školní den a taky úplně první školní den pro mou ségru. Všem bych vám ve škole chtěla popřát hodně štěstí. Já jsem byla na asi zatím nejvíc akční aktivitě výměny, s host rodinou jsme sjížděli na raftu North Santiam řeku. Bylo to fakt super, ale chvílema jsem se i trochu bála.

 

úterý 5.9.

Na úterní výlet jsem se těšila nejvíc, jak to jde, protože jsme jeli do Portlandu. Šli jsme do největšího obchodu s knihami na západním pobřeží a do nejbláznivějšího obchodu s donuty. Víc Portlandu jsem stejně zatím viděla jen z auta, ale i přes to už jsem se do něho zamilovala. Připadala jsem si jako v New Yorku.

 

středa 6.9.

Můj první den americké škole. Byl naprosto super, jen jsem na konci dne už byla strašně unavená. Mimochodem už jsem pochopila A a B dny.

IMG-f3c8970b3ef55a5db5417097ac56336b-V.jpg

čtvrtek 7.9.

Na chemii už jsme začali probírat látku, na focení jsme se seznamovali, na angličtině jsme mluvili o tématu tohoto semestru American dream a na fyzice jsme házeli vlaštovkami (ano opravdu.) Po škole už jsem byla mnohem míň unavená.

pátek 8.9.

V pátek jsem už do školy nešla s takovým předstihem, protože už se ve škole vyznám. Na biologii jsme dělali skupinové práce, na dějepise začali probírat dobu před Kolumbem a na sboru dozvěděli termíny koncertů. Mezi dějepisem a sborem jsem si místo matematiky odskočila na páteční oběd s Rotary klubem. Odpoledne jsem začala dělat úkoly a byla na sebe hrdá, když jsem něco dokončila.

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s