VÝLET NA POBŘEŽÍ (2. TÝDEN)

Předem bych se vám všem chtěla omluvit, že tu mám málo fotek, ale to je tím, že se nedělo nic speciálního a tak mi přišlo zbytečné to fotit.

Sobota 26.8.

Museli jsme  vstávat brzy, protože jsme měli takovou Rotary akci, na kterou mě a mou host sestru vezl Russ z clubu. Říkali nám různá pravidla výměny a tak. Po akci jsem jela s host sestrou na letiště, protože přijeli studenti z Francie a mezi nimi i mé host ségry kamarád, který jí přivezl kufr.

Neděle 27.8.

V neděli jsme se skoro celý den spali, protože jsme byli unavení z Rotary akce. Odpoledne jsem si připravila sešity a ostatní potřeby do školy.

Pondělí 28.8.

Vstala jsem poměrně brzo s tím, že půjdu po snídani běhat. Nakonec se z 1 km běhu stala 6 km procházka, kterou jsem si naprosto užila. Prošla jsem si velký kus mé části města a tak vím, jak to v okolí vypadá. Po procházce jsem byla dost unavená a tak už jsme se jen dívali na  televizi.

Úterý 29.8.

Vstala jsem okolo desáté a dala si svou běžnou snídani. Dopoledne jsme jeli do města na nákupy a na takový jako jarmark. Večer jsme jeli s mojí host mamkou, host ségrou a bratrem mé host mamky do kina, ale domů jsme přijeli až okolo 11.

Středa 30.8.

Dopoledne bylo běžné a odpoledne jsme jeli na výlet. Pobřeží bylo moc hezké. Pro mě to byl zatím nejlepší výlet výměny. U moře jsem byla po 4 letech. Teplota moře byl přibližně 10 stupňů, takže to na koupání nebylo, ale viděli jsme velryby.

 

 

 

Čtvrtek 31.8.

S host mamkou jsme udělaly dopoledne first night question (ano opravdu až 2 týdny po mém příletu) Myslím, že FNQ nejsou nutné, pokud jste se o těch věcech už jednotlivě bavili s host rodinou. Večer jsme měli společnou večeři kuře, brambory a zeleninový salát.

 

Pátek 1.9.

Každý pátek se točí okolo Rotary schůzky, která je od 12 hodin. Ráno tedy nic nedělám a odpoledne po ní už jsem unavená.

 

Reklamy

1 komentář: „VÝLET NA POBŘEŽÍ (2. TÝDEN)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s