Loučení 🙋 a let ✈

Loučení pro mě začalo už den předem, rozloučila jsem se s širší rodinou a se ségrou.

S rodiči jsme přespali v Praze, abychom nemuseli vstávat tak brzo, ale i tak jsme vstávali ve 3. Přes pár malých problémů jsme se dostali na letiště. U check inu jsem si vyzvedla palubní lístky a rozloučila se na nějaký čas se svým velkým kufrem. A pak přišlo loučení s rodiči,  velmi těžký moment. Až teď si uvědomuji, že jsem jim neřekla to nejdůležitější, že je mám strašně ráda a nejen je i ségru a celý zbytek rodiny.

 

Po loučení jsem se sama vydala ke kontrolám a hledat gate vše jsem v pořádku zvládla a za chvíli seděla v letadle do Amsterdamu. Let byl v pohodě a hlavně krátký. Vtipné je, že jsem byla v Amsterdamu dřív než rodiče v Praze na Černém Mostě.

Pak na mě čekal přestup, kterého jsem se strašně bála, ale úplně zbytečně. Musím uznat, že dvě hodiny stačili úplně krásně. Následovala kupa kontrol, kterých mi přišlo až moc, ale na druhou stranu bezpečnost na prvním místě.

Usadila se v letadle a začal druhý dlouhý let, ten pro mě byl těžší, protože byl delší. Byla jsem strašně unavená, ale spát  mi nešlo. Snažila jsem se rozptýlit a tak jsem se donutila chvíli poslouchat písničky, chvíli být na notebooku, koukat na Bridget Jones’s Baby,nebo hrála hry na mobilu, ale stejně mě nic nebavilo. Během cesty (hned na začátku) jsem si vyplnila Celní deklaraci, abych se tím už pak nezdržovala.

Na letišti na mě po kontrolách čekala host rodina.

DSC00961.JPG

 

Reklamy

2 komentáře: „Loučení 🙋 a let ✈

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s